Potansiyelinizin kilidini açın

Digital Esnaf, işinizi büyütmeniz, bir sonraki seviyeye taşımanız ve başarılı bir e-ticaret platformuna dönüştürmeniz için mükemmel bir çözümdür.

Dijital Esnaf'a hoş geldiniz.
 Dijital Esnaf, saas modeli ile çalışan ve pazaryeri olarak kullanılabilen bir e-ticaret yazılımıdır. Kullanımı kolay bir ara yüz ve minimum çabayla mağazanızı yönetmeyi kolaylaştıran bir dizi özellik sunar.

Esnafların çevrimiçi mağazalarını basit ve verimli bir şekilde oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmış devrim niteliğinde bir e-ticaret yazılımıdır.

Dijital Esnaf en sevdiğiniz pazar yerleriyle entegre ederek size tek bir platformdan birden çok mağazayı yönetme olanağı sağlar.

Bulut tabanlı çözümümüz, mağazanıza internet bağlantısı olan her yerden erişmenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

İşletmeniz için en iyi planı bulmak için kullandıkça öde veya abonelik fiyatlandırma modellerimiz arasından seçim yapın.

Sezgisel kullanıcı ara yüzümüz, satıcıların mağazalarını özelleştirmelerini ve ürünleri hızlı bir şekilde listelemelerini kolaylaştırarak onlara işlerini büyütmeye odaklanmaları için daha fazla zaman tanır.

Online mağazanızda devrim yaratın
Sorunsuz Pazar Yeri Entegrasyonu
Bulut Tabanlı Çözüm
Esnek İş Modeli
Sezgisel Kullanıcı Arayüzü
Digital Esnaf ile İşinizi Büyütün
Digital Esnaf, işinizi büyütmeniz, bir sonraki seviyeye taşımanız ve başarılı bir e-ticaret platformuna dönüştürmeniz için mükemmel bir çözümdür.

Potansiyelinizin kilidini açın
Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün
Müşteri hizmetlerinde yeni zirvelere ulaşın
Kârı artırın ve büyümeyi artırın


Dijital Esnaf, herhangi bir ek donanım veya yazılıma ihtiyaç duymadan işinizde yeni zirvelere ulaşmanıza ve benzeri görülmemiş potansiyelin kilidini açmanıza yardımcı olan hepsi bir arada bir e-ticaret yazılımıdır.

Dijital Esnaf, tüm ürünleriniz, hizmetleriniz ve fikirleriniz için benzersiz bir kolaylıkla bir pazar yeri oluşturmanıza olanak tanır. Basit ve kullanımı kolay ara yüzü ile birkaç dakika içinde güzel mağazalar oluşturabilirsiniz!

Yerleşik müşteri hizmetleri araçlarımız, müşterilerle hızlı ve verimli bir şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı olarak onlara mümkün olan en iyi deneyimi sunar. Dijital Esnaf ayrıca iş performansınızı optimize etmenize yardımcı olacak güçlü analizler sunar.

Dijital Esnaf, kârınızı artırmanıza ve büyümeyi yönlendirmenize yardımcı olan güçlü pazarlama çözümleri sunar. Reklam kampanyalarından e-posta pazarlamasına kadar, erişiminizi en üst düzeye çıkarmak ve satışları artırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
 
Kendi pazarınızı yaratın
Dijital Esnaf güçlü özelliklerini kullanarak dijital ürünlerden fiziksel ürünlere kadar her şeyi satmak için kendi pazarınızı kolayca oluşturun.
Birden çok ödeme yöntemiyle entegre edin
PayPal, Stripe ve Apple Pay gibi popüler ödeme ağ geçitleriyle bağlantı kurun, böylece müşteriler doğrudan platformdan güvenli bir şekilde ödeme yapabilir.
Siparişleri ve envanteri tek bir yerden yönetin
Siparişleri takip edin ve envanteri tek bir yerden yönetin, stok seviyelerini kolayca görün ve siparişlerle ilgili gerçek zamanlı güncellemeler alın.
Analitik ve raporlama
Müşteri davranışlarına ilişkin içgörürler elde etmenize olanak tanıyan ayrıntılı analizler ve raporlama araçlarıyla mağazanızın ne kadar iyi performans gösterdiğini görün.
7/24 müşteri desteği
Sorularınız veya sorunlarınız için 7/24 hizmetinizde olan deneyimli müşteri hizmetleri uzmanlarından oluşan ekibimizden yardım alın.